LYFE - zdrowe żywienie na co dzień! Zamów zestaw testowy!

Najbardziej atrakcyjna oferta na rynku, wysoka jakość i wykwalifikowana kadra, która odpowiada za Twój catering. Sprawdź nowe możliwości LYFE - sam zarządzaj miejscem i godziną dostaw cateringu!

Opinie naszych klientów

Jak to działa?

1

Złóż zamówienie

Łatwe i szybkie - złożenie zamówienia zajmie Ci niespełna kilka minut. Po wykonaniu zlecenia otrzymasz maila z potwierdzeniem jego przyjęcia, a my dostarczymy catering w wybrane przez Ciebie dni.

2

Dostawa

We wskazane miejsce – gwarantujemy darmową dostawę w obrębie Poznania i Wrocławia. Dla jej usprawnienia pamiętaj, żeby podać nam kod do domofonu lub wskaż miejsce pozostawienia cateringu.

3

Smacznego

Pyszne, prawda? - posiłki w dietach komponowane są tylko ze świeżych, naturalnych produktów, bogatych w witaminy, minerały i błonnik, bez dodatku ulepszaczy i konserwantów.

4

Oszczędność czasu

Masz go dla siebie – zastanawiałeś się kiedyś, jak dużo czasu spędzasz na przygotowaniu sobie posiłków? Z nami nie tylko będziesz odżywiać się zdrowo spożywając zbilansowane posiłki, ale także zaoszczędzisz sporo czasu.

5

Zdrowy tryb życia

Zdrowie najważniejsze – chcesz prowadzić zdrowy tryb życia? Nie wiesz od czego zacząć? LYFE pomoże Tobie wejść na odpowiednią drogę pogłębiając Twoją świadomość zdrowego odżywiania.

6

Więcej energii

Podkręć swoje możliwości – tylko dzięki odpowiednio skomponowanej diecie dostarczysz organizmowi niezbędnych składników pokarmowych, a w ten sposób zyskasz więcej energii do pracy i sportu.

Wybierz interesującą Cię dietę

1000, 1300, 1600, 2000, 2500 kcal? Zdecyduj sam!

Instagram