Poznaj nas! LYFE = Love Your Food Everyday

Zespół LYFE to grupa młodych, kreatywnych osób, która od czterech lat tworzy nową jakość oraz podwyższa standardy na rynku cateringu dietetycznego w Polsce. Dzięki wsparciu naszych Klientów prężnie się rozwijamy, dlatego w 2016 roku rozpoczęliśmy dostawę cateringu do Warszawy oraz wzbogaciliśmy ofertę o LYFE in a juice (soki oczyszczające), LYFE bakery (świeże wypieki) oraz LYFE events (catering eventowy).
Nasz konik to zdecydowanie catering dietetyczny. Wszystkie jadłospisy zostały utworzone przez dietetyka klinicznego z zachowaniem zasad zdrowego odżywiania według zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia. Zestawy przygotowywane są dzień przed dostawą, przez wykwalifikowaną grupę kucharzy, dlatego gwarantujemy Tobie najwyższą jakość i świeżość dostarczanych potraw.
 
Jesteśmy otwarci i indywidualnie podchodzimy do każdego z naszych Klientów. Jeśli masz jakieś nietypowe zamówienie zadzwoń do nas, a wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

        Dzięki LYFE unikniesz nieregularnych posiłków, zaoszczędzisz czas na przygotowywaniu jedzenia, zminimalizujesz ryzyko spożywania pokarmów niskiej jakości, zadbasz o własne zdrowie, a przede wszystkim zjesz smaczne, pełnowartościowe posiłki, które dostarczą Tobie energii na cały dzień.

Organizujesz imprezę lub spotkanie?

Koniecznie sprawdź ofertę LYFE events!

Oferta
Instagram